इन्द्रेणी संवाददाता
४ वैशाख, दाङ ।
आफैले चलाएको ट्याक्टर दुर्घटनामा छोरो मरेको खवर पाएपछि गाईवस्तुलाई घाँसपात गर्दै आएकी रोल्पा, कोटगाउँ १ निवासी पुनी मगरका हाखुट्टा थरथर भए । बोली पनि फुटेन, कलिलै उमेरमा छोरो गुमाउनुपर्दाको पीडा थाम्नै सक्नुभएन । एक्कासि भक्कानो फुटेर आयो । अनि डाँको छोडेर रन थाल्नुभयो ।

chalak

एकाएक पुनी रोएको आवाज सुनेर छिमेकी जम्मा भए । उनीहरु तत्कालै गाडी रिजर्भ गरी आमासहित आफन्तलाई लिएर दाङको तुलसीपुरतर्फ लागे । राप्ती राजमार्गअन्तर्गत दाङको तुलसीपुर सल्यान सडकखण्डको राम्रीमा लु २ त २५५८ नम्बरको ट्याक्टर दुर्घटना हुँदा रोल्पा कोटगाँउका चालक रामचन्द्र घर्ती र जङकोटका सुनिल पुनको मृत्यु भएको खवरले शोकमा डुबेका आफन्तजन बिहीबार ३ बजे तुलसीपुरस्थित राप्ती अञ्चल अस्पताल आइपुगे ।

शव हेर्ने वित्तिकै आफ्नै छोरा भएको भन्दै छाछी पिटीपिटी पुनी मगर रुन थाल्नुभयो । कानुनी प्रक्रिया पूरा गरी दुवैको शव प्रहरीले आफन्तलाई जिम्मा लगायो । उनीहरु शव लिएर दाहसंस्कारको लागि गए । शुक्रबार बिहान घर नजिकै पुग्ने क्रममा दाङबाट फोन आयो’ रामचन्द्र जिउँदै अस्पताल आएका छन्’ यो सूचना आफन्तलाई सपनाजस्तो लाग्यो । उनीहरुले जलाउन लागेको शव लिएर पुन दाङ फर्किए ।

बुधबार ट्याक्टर दुर्घटनामा घाइते भएका नजिकै रहेको रम्री भन्ने गाउँमा बसेको र होस् आएपछि अस्पतालमा आएको प्रहरीलाई बयान दिएका छन् । चालक भनिएको व्यक्ति सल्यानको श्रीनगरबाट चढेको बयान दिए ।सवारी मालिक र आमा दुबैले आफ्नो छोरो भनेपछि शव दिएको प्रहरीले जनाएको छ ।।