प्युठान, २ साउन
प्यूठानमा बाढीपहिरोमा परी मर्नेको संख््या २० पुगेको छ । लागातार पहिरो खस्ने क्रम जारी रहेकाले मानविय तथा भौतिक क्षति भइरहेको खवर छ । फोप्ली गाविस ४ अधेरीमा पुनः पहिरोले ४ घर वगाउँदा ३ जनाको मृत्यू भएको छ भने ४ जना वेपत्ता भएका छन ।

13664678_579966625524602_1992207295_nमृत्यु हुनेमा दोर्ण वहादुर केसी, उहाँकी श्रीमती पवित्रा केसी र सोही ठाउका नारायण वहादुर केसी रहेको पत्रकार जोगिन्द्र मल्ल ठकुरीले जानकारी दिनुभयो । त्यस्तै पहिरोमा परी हरिवहादुर के.सी, उहाँकी श्रीमती विन्दु केसी, जागेश्वर वुढाथोकी र उहाँका श्रीमती पिमा वुढाथोकी अहिले सम्म वेपत्ता हुनुहुन्छ ।

यस्तै वाहानेमा सोमवार राती गएको पहिरोले पुरी वेपत्ता भएका तिन जना अझंै भेटिएका छैनन । जिल्लाको विभिन्न स्थानमा गएको पहिरा र बाढीमा परी अझै २४ जना वेपत्ता भएको खवर छ । पहिरोका कारण २ सय वढि घरहरु उच्च जोखिममा रहेका छन । गृह मन्त्रालयका प्रवक्ता यादव प्रसाद कोइराला सरकारले क्षतिको तथ्याङ्क संकलन गरिरहेको जानकारी दिनुभयो ।।