इन्द्रेणी संवाददाता
जेठ ३१, सल्यान
सल्यान रुकुम यातायातका कर्मचारीहरुले रुकुम यातायात प्रालीको वस तोडफोड गरेका छन् । काठमाण्डौबाट रुकुमका लागि छुटेको रुकुम यातायात प्रा.लिको ना ५ ख ७२४१ नम्वरको बस सल्यानको श्रीनगरमा तोडफोड भएको हो ।rukum bus

जिल्ला ट्राफिक प्रहरी कार्यालय श्रीनगरमा गाडि इट्री गर्न रोकेको वेला बसमाथि सल्यान रुकुम यातायात प्रालीका कर्मचारीहरुले तोडफोड गरेको प्रहरीले जानकारी दिएको छ । बस तोडफोड गरेको आरोपमा इलाका प्रहरी कार्यालय श्रीनगरले ६ जनालाई पक्राउ गरेको छ ।

घटनाका सम्वन्धमा दिनभरी छलफल भएपनि कुनै निष्कर्ष निक्लन सकेन । पक्राउ परेकाहरुको अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ । तोडफोडमा ९ जना संलग्न रहेको र ति मध्ये ३ जना अहिले पनि फरार रहेको जिल्ला प्रहरी प्रमुख डियसपि श्याम बहादुर खत्रीले बताए । सो क्रममा १ जना प्रहरी र गाडिमा सवार १ जना घाइते भएका छन् ।

प्रहरीको निधारमा चोट लागेको र उपचारपछि घर फर्किएको डियसपि खत्रीले बताए । उनिहरुलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय सल्यानमा राखिएको छ । सिन्डिकेट प्रथाको अन्त्य गरी सकेको भएपनि राप्ती अञ्चलमा भने सिन्डिकेट हट्न नसकेको रुकुम यातायात प्रालीले बताउदै आएको छ ।।