triseddesory

तुलसीपुर २२ मसिंर । तुलसीपुर ६ गाईडरका श्यामबहादुर केसीको आर्थिक सहयोगमा त्रिसिद्धेश्वरी मन्दिर तुलसीपुरमा मुतिmधाम निर्माणका लागि शिलन्यास गरिएको छ ।

मन्दिर परिसरमा निर्माण हुन लागेको दुई कोठे अटेज बाथरुमको बुधबार शिलन्यास गरिएको हो । ब्यबसायी एबम समाजसेबी केसीले आफ्ना पिता स्वर्गीय दुर्गा बहादुर केसी र जेठी श्रीमती स्वर्गीय हेलेन केसीको स्मृतीमा उक्त भवन निमार्णको शुभारम्भ गरेका हुन । तीस लाख रुपैयाको लगानीमा चार महिना भित्र उक्त भवनको निमार्ण कार्य पुरा गरी मन्दिर ब्यबस्थापन समितिलाई हस्तान्तरण गरिने दाता केसीले प्रतिबद्धता जनाएका छन ।

मन्दिर ब्यबस्थापन समितिका अध्यक्ष देवराज धितालको अध्यक्षतामा भएको शिलन्यास कार्यक्रममा घनश्याम उपाध्याय,इमान सिं बिक,शारदा देबकोटा उषा डाँगी,टेकराम खड्का,माधब गिरी,बिरबहादुर बुढालगाएतले मुक्तिधाम भवनमा सहयोग गर्ने दाता परिवारलाई धन्यबाद ज्ञापन गरेका थिए ।

मन्दिर व्यवस्थापन समितिका निर्मल नेपालीको स्वागत मन्तब्यबाट शुरुभएको कार्यक्रमको सहजीकरण सचिब हेमराज शर्माले गरेका थिए ।