इन्द्रेणी संवाददाता
दाङ, बैशाख ३०
टेन ईन्टरटेन्मेन्ट त्रिपुरले यहि जेष्ठ १ देखि आयोजना गर्न लागेको मध्यपस्चिमाञ्चल स्तरीय नृत्य प्रतियोगिताको डान्स आईकनको दुतको रुपमामा लोसिना लामिछाने चयन हुनुभएको छ ।
चर्चित नृत्याँङ्गणा, मोडल तथा प्युठानी ताराको फस्ट रनर अप लामिछाने उक्त कार्यक्रमको एम्बेसडरमा चयन हुनुभएको हो ।dance
सानै उमेरमा कलाकारीताको क्षेत्रमा सामेल दाङकी चेली लोसिना लामिछाने मध्यपस्चिमाञ्चल स्तरीय नृत्य प्रतियोगिता डान्स आईकन दाङको दूतको रुपमा चयन हुनुभएको डि टेन टेन ईन्टरटेन्मेन्टका डाईरेक्टर झग्गु भण्डारीले जानकारी दिनुभयो ।

केन्द्रिय स्तरमा समेत म्युजिक भिडियोहरुमा अभिनय गरिसकेकी १३ बर्षिया लामिछानेले सानै उमेरमा आफ्ना समकक्षी प्रतिस्पर्धीहरु मध्य अब्बल मानिन्छिन् । सानै उमेरमा दर्जनौ म्युजिक भिडियोहरु तथा सर्ट मुभिहरुमा अभिनय गरिसकेकी लामिछाने हरेक कार्यक्रमहरुमा सहभागी हुने अवसर पाउनुभएको छ ।

मध्यपस्चिमका सुर्खेत, नेपालगंज, सल्यान, प्युठान र दाङमा प्रारम्भिक चरणका अडिसनहरु संचालन गरी नृत्य विद्याका प्रतिस्पर्धिहरुलाई छनौट गरिनेछ । झण्डै ५ सम्म प्रतिस्पर्धात्मक चरणहरु पस्चात भव्य साँस्कृतिक महोत्सवका बिच बिजेता घोषणा गरिने आयोजकले जनाएको छ ।।