१६ भदौ, रोल्पा ।
राप्ती साहित्य परिषद् जिल्ला शाखा, रोल्पाले हरेक महिनाको १५ गते सञ्चालन गर्दै आएको स्रष्टा चौतारीको ४८ औं शृङ्खला शनिबार लिबाङमा सम्पन्न भएको छ । कार्यक्रममा स्रष्टाहरुले खिर खाँदै रचना वाचन गरेका छन् । कार्यक्रममा ओम केसी, डी.बी. टुहुरो, पुरण क्षेत्री, चाङ चिराग, भगवती बुढामगर, देवी गुरुङ, नवीन लोचमगर, देवा सानुनय, रामचन्द्र श्रेष्ठ, मोहन सहयात्री लगायतले भनाइसँगै रचना वाचन गरेका थिए ।rolpa

त्यस्तै कार्यक्रममा दिलकुमारी बुढामगर, तेसन घर्तीमगर, तिलक मगर, आशिष कल्पवृक्ष, गणवीर बुढामगर, खबपु चञ्चल मगर, केवी विरहीले रचना बाचन गरे । त्यस्तै अमर जी.एम., नारायण जिज्ञासु, उमेश पुनमगर, लालसिं भावुक, चित्रवियोग झाँक्रीमगर, यामकुमार बुढाथोकी, जंगबहादुर पुन, गंगा चिन्तित, अशोक वली परिवर्तन लगायतले पनि रचनाहरु बाचन गरेका थिए ।

कार्यक्रममा सहभागीहरुलाई आयोजक राप्ती साहित्य परिषद्, जिल्ला शाखा, रोल्पाका अध्यक्ष गोकर्ण पुनले धन्यवाद दिँदै कार्यक्रम समापन गरेका थिए ।