दाङ, ११ साउन
बिजौरी १ स्थानिय बासिन्दाहरु तीन बर्ष देखि अन्धकारमा बस्न बाध्य भएका छन् । पोल गागिएको तीन बर्ष पुग्दा पनि विधुत प्राधिकरणले तार नतान्दा अन्धकारमा बस्न बाध्य भएको स्थानिय बासिन्दाहरुले वताएका छुन । पटक पटक विधुत प्राधिकरण धाउदा समेत वेवास्था गरेको स्थानिय सरस्वति नेपालीले वताउँनुभयो ।maine_batti
बिजौरी १ स्थित जुरपनियाँ मैनतारा खानेपानी भवन देखि हवलदार घर हुदै गगन टोल पुग्ने सडकमा पोल गाडिएको छ । तर यसबारेमा सम्बन्धित निकायले ध्यान नदिएको नेपालीको भनाई छ ।

विधुत प्राधिकरण घोराही,तुलसीपुर शाखा कार्यालय विजौरीमा पुग्दा समेत ति कार्यालयहरुले स्थानिय गाउँलेहरुलाई बेवास्था गर्दे आएको उहाँको भनाई छ ।

स्थानिय नेताहरुलाई तार टागिदिन आग्रह गर्दे आएपनि उनिहरुले कुनै पहल नगरेको नेपालीले बताउँनुभयो । पोलमा तार नटाङ्दा राज्यको लाखौको सम्पति नष्ट हुने अबस्थामा पुगेको उहाँको भनाई । राज्यले प्रदान गरेको सेवा सुविधा प्रयोग गर्न नपाउँनु सर्वसाधारणका लागि अत्यन्तै दुखत पक्ष भएको नेपालीको भनाई छ । गाडिएका पोलमा विद्युत सुचारु गर्न सम्बन्धित निकायसंग माग गर्नुभएको छ ।।