निशानदाजु भट्टराई
घोराही, साउन ८ । दङ्गालि नव नायक आकाश श्रेष्ठले डेब्यु गरेको चलचित्र ‘म त तिम्रै हु’ आज दाङको घोराहीमा दोस्रो दिन प्रर्दशनमा आयो । गणेश चित्रालय हलमा प्रर्दशन भइरहेको चलचित्र हेर्न दर्शकहरुको उल्लेख सहभागिता रहेको थियो । पारीवारीक तथा टिनेजरहरुको कथाबस्तुलाई लिएर निर्माण गरी चलचित्र साउन ७ गतेदेखि दाङसहीत देशभर प्रर्दशनमा आइरहेको छ । पारीवारीक समस्याले प्रेम जिवनमा पारेको प्रभाव चलचित्रमा प्रस्तुत गरीएको छ । चलचित्र युवाहरुले अत्याधिक मन पराएको बताएका छन् ।

13819553_908665692571777_1088888197_n

चलचित्र हेर्न पुगेका अभिलाष राज भण्डारी चलचित्र उत्कृष्ट रहेको र दर्शकको मन जित्न सफल भएको प्रतिक्रीया दिनु भयो । युवाहरुको कथाबस्तुमा आधारीत चलचित्र भएकाले युवा वर्गको बढि आकर्षण भएको उहाको भनाइृ छ । त्यस्तै चलचित्र हेर्न पुगेको शैलेस अधिकारीले चलचित्र हेर्नेहरुको दाङका हलमा उल्लेखख्य सहभागिता रहेको र यसले युवा वर्गहरुको मन जित्ने विश्वास ब्यक्त गर्नु भयो ।

अहिलेका नेपालि चलचित्रका स्टार नायक अनमोल केसिका आमा सुस्मिता केसी र सुवास थापाको निर्माण रहेको फिल्मलाइ अनमोल क्रीयसनको नाममा रहेको ब्यानरमा निर्माण गरिएको छ । युवा पुस्तालाई लक्षित गरी बनाईएको फील्मको निर्देशन श्रीराम महतले गर्नु भएको छ। पाल्पा,चितवन,मकानपुर,गढी लगायतका विभिन्न धार्मिक तथा पर्यटकिय, मनोरम स्थानमा छायांकन गरिएको उक्त चलचित्रको मुख्य भुमिका देखिने अवसर दङ्गालि कलाकार श्रेष्ठले पाउनु भएको हो ।

सानैदेखि मोडल र चलचित्रमा क्षेत्रमा रुचि राख्ने श्रेष्ठले यस चलचित्रमार्फत चलचित्र क्षेमा डेब्युसमेत गर्नु भएको छ । म्युजिक भीडियोमा असाध्यै रुचाइएका श्रेष्ठ ¥याम मोडलिङ हुदै यस क्षेत्रमा प्रवेश गरेका हुन् । पहिलो म्युजिक भीडीयो उगेन लिम्वुको अगालो वोलको गितवाट उहाले म्युजिक भिडियोमा डेब्यु गर्नु भएको थियो । डेब्यु फील्म रिलिज नहुदै उहालाई अर्को नयाँ फील्ममा अनुबन्धित भइसक्नु भएको छ । उहालाई चलचित्र तिमी संगमा ड्रीम्स फील्मकी नायिका सम्राग्य राज्यलक्ष्मि शाहसंग रोमान्स गरेको देख्न पाउनुहुनेछ ।