काठमाण्डौ, २३ असार
आफ्ना माग सम्बोधनका लागि सरकार गंभिर नभएको भन्दै थरुहट–थारुवान संयुक्त संघर्ष समितिले आन्दोलनका थप कार्यक्रम सार्वजनीक गर्दैछ ।एक महिने अल्टिमेटम दिदै सो समितिले गत जेठ २३ गते सरकारलाई ७ बुँदे सर्त र १३ बुँदे माग अघि सारेको थियो ।

tahruhatएक महिनासम्म पनि माग सम्बोधनका लागि सरकार गंभिर नबनेको भन्दै संघर्ष समितिले थप आन्दोलनका कार्यक्रम ल्याउन लागेको हो ।

केन्द्रीय आन्दोलन परिचालन समितिले वैठकले बिगतको समीक्षा गर्दै आन्दोलनका थप कार्यक्रम सार्वजनीक गर्ने समितिमा आवद्ध बहुल राष्ट्रिय समाजवादी पार्टीका अध्यक्ष किशोर बिश्वासले जानकारी दिनुभयो ।

वार्ता टोली नै गठन गर्दा समेत सरकारबाट कुनै पहल नभएकाले आन्दोलनलाई निरन्तरता दिन बाध्य भएको बिश्वासको भनाई छ । यस्तै संयुक्त संघर्ष समितिले आज मध्यान्न १२ बजेदेखि एक घण्टा राजधानीको नयाँ बानेश्वरमा लाल्टिन जुलुस तथा धर्ना दिएको छ ।।