सन्तोषकुमार गुप्ता
भालुवाङ ११ असार
अफगानिस्तानमा भएको आत्माघाती बम हमलामा मारिएका १३ नेपालीप्रति देउखुरीको लालमटियामासम्झना गर्दै श्रद्धाञ्जलीसभा आयोजना गरिएको छ ।222न्यू डान्स क्रिाशसन लालमटियाले शुक्रबार साँझ लालमटिया बजारमा एक कार्यक्रमको आयोजना गरी श्रद्धाजली अर्पण गरको छ ।

लालमटिया बजारको पिपल चौतारीमा मृतकहरुको तस्वीरमा माल्यापर्ण तथा मैन बत्ती बालेर शोकसभा आयोजना गरिएको थियो ।

कार्यक्रम संयोजक आषिश न्यौपानेको अध्यक्षता एवम् लालमटियाका समाजसेवी युवराज न्यौपानेको प्रमुख आतिथ्य तथा ईलाका प्रहरी कार्यालयका भालुवाङ्गका प्रहरी प्रमुख मदन केसीको बिशिष्ट आतिथ्यमा शोकसभा सम्पन्न भएको हो ।11

सभामा बोल्ने बक्ताहरुले बैदेशिक रोजगारलाई सुरक्षित बनाउन राज्य र व्यवसायिकको ध्यानकर्षण गर्दै घटनाको निन्दा गरेका छन । शोकसभामा सयौँ जनाको उपस्थीत रहेको थियो भने कार्यक्रमको सञ्चालन पत्रकार जमिर शाहले गर्नु भएको थियो ।।