इन्द्रेणी संवाददाता
सल्यान, २९ जेठ
सल्यानको पश्चिमी क्षेत्र ४ दिन देखी संचार बिहीन भएको छ । सिडीएम, जिएसएम र लेण्डलाईन सेवा अबरुद्ध भएको हो ।  सुर्खेतको काप्रेचौरमा रहेको नमस्तेको टावरमा चट्याङ परेपछी  त्यहाका आधा दर्जन गाबिस संचार बिहीन भएका छन ।tttt

उक्त टावरको  अन्य टावरमा कनेक्सन जोडीएकाले  टेलीफोनका अन्य सेवा हरु समेत बन्द भएका छन ।सल्यानको मुलखोला,शंखपिपल च्युरामा रहेको कृर्षी कार्यलयका कर्मचारीहरुले आफना सेवा सुबिधालाई  मध्यनजर गरी शनीबार बिहान १ बजेको समयमा  आफनो कार्यक्षेत्र देबस्थलको सल्ली बजारमा  सारेका छन ।

सेवा केन्द्रमा हुनुपर्ने कृर्षी सेवा, कार्यलयका कर्मचाारीहरुले   आफुखुसी र आफनो सुबिधालाई  अन्यत्रै सारे पछि  मुलखोला,चादे, स्वीकोट,बामे र घाजरी पिपल गाबिसका  स्थानीय बासीहरु आक्रोसीत भएका छन ।  सो कार्यलयका  कर्मचारीहरु  १ दिन पनी उपस्थीत नहुने र  सधै  बाहीर बस्ने भएकाले उत्त सेवा बाट नागरीक हरु बन्चीत हुदै आएका छन ।

महिनामा एक पटक आएर कार्यलय खोल्ले, हाजीर लगाउने र आजभोलीत झर्नै कार्यलय अन्यत्रै सारेको भन्दै स्थानीय प्युपर खत्रीले आक्रोस ब्यक्त गर्नुभएको छ । पश्चिीम क्षेत्रका स्थानीयले कृर्षी, भेटनरी र गाबिस कार्यलयका प्रमुखहरुको चरम लापरबाहीले ठुलो सास्ती खेप्दै आएको छन ।।