इन्द्रेणी संवाददाता
घोराही, २९ जेठ ।
साझेदारी वचत तथा ऋण सहकारी संस्था लि. घोराहीले आफ्ना नयाँ शेयर सदस्यहरुलाई सहकारीका विभिन्न विषयमा जानकारी गराएको छ । शनिवार घोराहीमा सहकारी शिक्षा शिविरको आयोजना गरी सहकारीको महत्व, सहकारीमा शेयर सदस्यहरुको भूमिका, वचत तथा ऋणलगायत संस्थाले दिदै आएका सेवा सुविधाका बारेमा जानकारी दिएको हो ।sahakari_20140113095215

शिक्षा उपसमितिका संयोजक सुशीला आचार्यको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममासंस्थाका अध्यक्ष कृष्णप्रसाद शर्माले सहकारीमा शेयर सदस्यहरुको भूमिका, उपाध्यक्ष तथा ऋण उपसमितिका संयोजक प्रेम केसीले आफ्नो सहकारी संस्थाले उपलव्ध गराउदै आएको ऋणको प्रकृतिबारे र राष्ट्रिय सहकारी बैंक दाङशाखाका प्रबन्धक नारायण वेलवासेले सहकारी र वचतको महत्वबारे जानकारी दिनुभएको थियो ।

विमला गौतमको स्वागत मन्तव्यबाट शुरु भएको कार्यक्रमको सहजीकरण उषारमण शर्मा घिमिरेले गर्नुभएको थियो ।।