गोविन्द खड्का
घोराही, २४ फागुन। घोराही ६ को फुर्सेखाली ख टोल बाट सरसफाइ क्यालेण्डर टास्नेकार्यक्रम शुरु भएको छ । खानेपानी तथा सरसफाइ डिभिजन कार्यालय दाङका प्रमुख चोक प्रसाद धितालले सुभारम्भ गर्नुभएको  हो ।

17198232_1451744764859434_1939718751_nघर आगनका सरसफाइ हेरेर दैनिक टिक लगाउने तिस दिने क्यालेण्डर टासिएको छ । त्यस संगै छ वटा पुर्ण सरसफाइ सुचक भएको स्टिकर टा“सिएको वडा सरसफाइ संयोजक मिनराज गौतमले जानकारी दिनुभयो । कार्यक्रममा विशिष्ट अतिथिहरु एवं घोराही नगरपालिकाका शाखा अधिकृत सुवोध रेग्मीले, जिल्ला सरसफाइ फोकल पर्सन एवं खानेपानी तथा सरसफाइ डभिजन कार्यालयका ईञ्जिनियर तिलक न्यौपाने लगाएतले अभियानमा साथरहने बताउनुभएको थियो ।

महिला स्वाथ्य स्वयंसेविका, टोलविकास संस्थका अगुवाहरु लगाएतको सहभागितामा भएको कार्यक्रम सञ्चालन ले यसै आर्थिक बर्ष भित्र पुर्ण सफाई गर्न सुझाव दिनुभयो । खानेपानी लगाएत बस्तिमा आएका समस्या समाधान गर्न लागिपर्ने खानेपानी तथा सरसफाइ डिभिजन कार्यालका ईञ्निियर समेत रहेका न्यौपानेको भनाई थियो । खानेपानी सरसफाई तथा स्वच्छता समन्वय समितिका वडा सचिव दिनेश वलीले गर्नुभएको थियो ।