राजेश वली 

दाङ , १७ माघ ।  श्री सरस्वती चौतारा आधारभूत बिद्यालय तुलसीपुर ९ सल्लीबन दाङको २५ औँ वार्षिकोत्सवका अवसरमा आज सोमबार विविध कार्यक्रमहरु सम्पन्न भएका छन् । प्राविस्तरिय चम्चा दौड प्रतियोगितामा बालकृष्ण रेग्मी प्रथम, प्रतिमा बुढामगर द्वितीय र मिना रोका तृतीय हुनुभएको छ ।

20170130_134838त्यसैगरी आधारभूत स्तरीय खेलकुदर्फ २०० मिटर छात्रा दौडमा धनमाया वली प्रथम, दिपा बुढाथोकी दितिय, रेनुका परियार तृतिय हुनुभएको हो भने छात्र दौडमा बिजय के.सी प्रथम, दिपक बुढाथोकी दितिय, र जीबन वली तृतिय हुनुभएको थियो । त्यसैगरी प्राबी स्तरीय १०० मिटर छात्रा दौडमा भिष्मा डागी प्रथम, सृजना हमाल दितिय, मनिसा के. सी तृतिय हजुभएको थियो भने छात्र दौडमा सुरेन्द्र वली प्रथम, बिनोद वली दितिय र हुमलाल खड्का तृतिय हुनुभएको छ ।

त्यस्तै आजै भएको कुर्सी दौड प्रतियोतिमा छात्रा तर्फ भगवती महर प्रथम, कमला के.सी दितिय, योसदा पुन तृतिय हनुभएको छ भने छात्र तर्फ कुर्सी दौडमा सुरेन्द्र वली प्रथम, घनश्यम देबकोटा दितिय र कपिल डागी तृतिय हनुभएको हो ।

त्यस्तै आज हाजीरीजबाफ प्रतियोगिता पनि सम्पन्न भएको छ । जस अन्तर्गत सगरमाथा समुहका सुबास के.सी, सन्तोषी चौधरी, सुबास राना, कैलाश के.सी., खिमा के.सी प्रथम हनुभएको छ भने अन्नपुर्ण समुहका खिमराज के.सी., जीबन भन्डारी, अन्बेश बोहारा, नमुना के.सी.र भिष्मा डागी दितिय हनुभएको छ । बिद्यालयका निम्ति प्रअ बुद्धिराम काफ्लेको सभापतित्वमा सम्पन्न भएको कार्यक्रमको सहजीकरण शिक्षकदाय देबेन्द्र के.सी र टंक गैरेले गर्नुभएको थियो ।

20170130_112044त्यसैगरी छात्रा तथा छात्र स्तरीय लङजम्प प्रतियोगिता पनि सम्पन्न भएको छ । लङजम्पमा छात्रा तर्फ भगवती महर प्रथम, आसा डागी दितिय, दुर्गा शर्मा तृतिय हनुभएको छ भने छात्रतर्फ बिजय केसी प्रथम, बिशाल रोकाय दितिय र कष्ण के.सी तृतिय हनुभएको थियो ।
यसका साथै भोली मङ्गलबार लोक गित प्रतियोगिता, कबिता प्रतियोगिता, हाईजम्प लगागत अन्य प्रतियोगितात्म हुने शिक्षक देबेन्द्र के.सीले जानकारी दिनुभएको छ ।