शान्त कुमार बुढा मगर
दाङ १० बैशाख । राजपुरको नाका क्षेत्रमा फेरि आगलागी भएको छ । राजपुर ९ छेकृयानाकामा आगोले वाट ४ घर र ५ गोठ जलेर नष्ट भएको छ । डम्बरबहादुर  खड्का को घरमा रहेको सोलारको तार सर्त भएर आगो लागेको हो। खड्का को घरमा बिहान  ११स्४५ बजे आगो लागेको र अन्य ३ घर र ५ गोठ मा सल्केको हो ।

13045391_1338187722876683_568497818_n

आगोले डम्बरबहादुर खड्का घर संगै शालिकराम खड्का, गोपाल वि।क। मान बहादुर वि।क।को घर र गोठ शंकर वि।क। को गोठ पुर्ण रुपमा जलेर नष्ट भएको छ साथै मान बहादुर वि।क।को एउटा बाख्रा पनि जलएको छ । आगोले रु । ३१,३२,७००र( वरावरको क्षति भएको अस्थायी प्रहरी चौकी डगमाराले जानकार गराएको छ ।

 १६ घर रहेको उक्त गाउँमा आगो लागेपछी आगो नियन्त्रणको लागि छिमेकी गाउँ डगमारा, गन्धैला गम्भीरानाका अस्थायी प्रहरी चौकी डगमारा र  भारतिय सिमा सुरक्षा बलको टोलीले आगो लाई करिब ७ घण्टा पछि नियन्त्रणमा ल्याएको छ। भारतिय सिमा वल संगको राम्रो सम्वन्धका कारण भारतिय सिमा वलले उल्लेख्य  सहयोगको र भारतिय दमकल ल्याउन कोसिस गरेपनी बाटो नहुद ल्याउन नसकिएको प्रहरीले जनाएको छ ।