दाङ श्रावण १०
नवगायिका सलिना गहतराज बि.सि.को तिज गीत “मलाई बिगार्यो छोटो जामाले” बजारमा आएको छ । यस अघि नृत्य तथा मोडलिङ्ग क्षेत्रमा सकृय गहतराजको पहिलो तिज गीत कोसेली चर्चित तथा स्थापित गायक तिलक वलि को स्वरमा सजिएर बजारमा आएको शब्द लय संकलक सुनिल बि.सि.ले जानकारी दिनुभयो ।
ooo
बजारमा आउनुभन्दा अगावै अडियो यु ट्युवमा सर्वाधिक रुचाईएको बताईएको छ । संचारकर्मी तथा रंगकर्मीको रुपमा परिचित गहतराजको “मलाई बिगार्यो छोटो जामाले”गीतको ऐरेञ्जर स्वयं तिलक वलि रहनुभएको छ भने उत्पादन तथा बितरणको जिम्म्ेवारी गामबेसी म्युजिक प्रा.लि.ले गरिरहेको सुनिल बि.सि.ले जानकारी दिनभयो ।

गहतराजको पहिलो गित लाईमाया गरिदिन तिलक वलिले आग्रह गर्नुभएको छ । चर्चित तथा सफल मोडल संकर बि.सि., सलिना गहतराज बि.सि.,अमृत बि.क.,मनिषा बस्नेत, चन्द्रभुसन चौधरी र श्रीजना बि.क.को दमदार अभिनय रहेको “मलाई बिगार्यो छोटो जामाले” गीतको म्युजिक भिडियो लाई यू ट्युवमा हाल सम्म सर्वाधिक रुचाईएको  दावि गरिएको छ ।

दाङ जिल्लाको घोराही नगरपालिकामा जन्मनुभएकि गहतराजको नृत्य र अभिनयमा बिषेसज्ञता रहेको छ । गहतराज बि.सि. यसअघि आयोजना गरिएको मध्यपष्चिमाञ्चल अभिनय प्रतिस्पर्धामा फस्टरनर अप समेत भईसक्नुभएको छ । हाल सम्मद दर्जनौ म्युजिक भिडियोमा अभिनय गरिसक्नुभएकि गहतराज नृत्य तथा अभिनय बिद्यामा सयौ स्टेजहरुमा पर्रफमेन्स दिईसकनुभएका छ ।