रेडियोलाई समयानुकुल बनाउन सके रेडियोले दिने बिषयबस्तुले सबैको मन जित्न सक्ने आज लमहीमा आयोजित एक कार्यक्रमका सहभागिहरुले बताउनुभएको छ । देउखुरी सचार केन्द्र द्धारा सचालित रेडियो हाईवेको सातौ बार्षिक उत्सबको अबसरमा आयोजित कार्यक्रममा बोल्ने बक्ताहरुले सो कुरामा जोड दिनुभएको हो ।

300px-Swlingरेडियोले सबेैखाले स्रोताको मन जित्न सक्नुपर्ने भन्दै सबैखाले स्रोताको मन जित्न रेडियोकर्मिले नयाँ नया बिकल्पको खोजि गद जानुपर्नेमा जोड दिईएको छ । रेडियो हाईवे सचालन समितिका अध्यक्ष शेषमणि गौतमको अधयक्षतामा सम्पन्न कार्यक्रममा लक्ष्मि खड्का महेश आधकारी, रेडियो नया युगका सम्पादक दशरथ घिमिरे , लगाएतले शुभकामना मनतब्य ब्यक्त गनुभएको थियो ।

रेडियो हाईवेका प्रबन्ध निर्देशक केपि घिमिरेको स्वागत मन्तब्यबाट शुरु भएको कार्यक्रममा धन्यबात ज्ञापन तिलक बहादुर केसिले गर्नुभएको थियो भने सचालन सम्पादक लिला शाहले गर्नुभएको थियो ।

सो अबसरमा रेडियोमा प्राबिधिक तथा अबधिभाषको समाचार रिडर रोशन यादब र बजार प्रतिनिधि बसन्ता पौडेललाइृ पुरस्कृत गरिएको थियो । २०६७ साल असार देखि सचालनमा आएको रेडियोले दैनिक अठार घन्टा सवाप्रर्बाह गर्दे आएको छ ।