तुलसीपुर २५असार । युवा नेतृत्व विकास विकृति र समाधान विषयक अभिमुखिकरण गोष्ठी शनिवार तुलसीपुरमा सम्पन्न भएको छ । यूनेस्को क्लव तुलसीपुरको आयोजना तथा तुलसीपुर नगरपालीका कोे आर्थिक सहयोगमा गोष्ठीको आयोजना गरिएको हो । गोष्ठीमा सहभागिले युवाहरु नेतृत्व दायी भुमिका र विकृति समाधान तर्फ उन्मुख रहनु पर्ने वताएका थिए । भविष्यका कर्र्णाधार युवाहरुले आफनो व्यक्तिगत विकासका साथै समाज रुपान्तरणमा नेतृत्वदायी भुमिका निर्वाह गर्नुपर्ने सहभागिहरुको जोड थियोे ।

youthयुनेस्क क्लव तुलसीपुरका अध्यक्ष अनिल कार्किको सभापतित्व एवं तुलसीपुर नगरपालीका का कार्यकारी अधिकृत टोपेन्द्र केसीको प्रमुख आतिथ्यतामा भएको कार्यक्रममा राप्ती ववाइ क्याम्पसका क्याम्पस प्रमुख लक्षमण कुमार रेग्मी सहायक क्याम्पस प्रमुख जिवराज शर्मा, प्रजातान्त्रीक कानुन व्यवसयी दाँगका अध्यक्ष शालिक राम रेग्मी, उद्योग वाणिज्यसंघ तुलसीपुरका महासचिव नेत्रवलि तुलसीपुर नगर जेसीसका अध्यक्ष , सुर्य  शर्मा लगाएतले वोलेकाथिए । क्लवकी सदस्य पुनम शर्माको स्वागत मन्तब्यवाट शुरुभएको गोष्ठीको सहजीकरण सचिव अमृत काजि शर्माले गरेका थिए ।