पोखरा २६ कार्तिक । आसन्न प्रतिनीधी सभा तथा प्रदेश सभाको चुनावका लागी अन्नपुर्ण गाउँपालीकामा नेकपा एमाले र माओवादी केन्द्रको संयुतm भेला शनिवार सम्मपन्न भएको छ । भेलालाइृ सम्वोधन गर्दे प्रदेश कमिटी सदस्य दिलप विक्रम शाहीले भुमी ,पुजी र प्रविधी सहित उत्पादनका सवै साधानमा नेपाली जनताको न्यायोचित पहुच स्थापीत गर्नका लागी वाम गठ वन्ध गरीएको वताएका थिए ।

annapurna gaupalikaउतm भेलाले लक्ष्मी प्रसाद अधिकारीको संयोजकत्वमा एक हजार एकसय एघार निवार्च परीचालन कमिटी समेत निमार्ण गरेको छ । अन्नपुर्ण गाउँपालीकामा रहेका अन्य वडाहरुमा समेत भातृ संगठन हरुको परीचालन कमिटी गठन गरीने छ । कार्यक्रममा माओवादी केन्द्रका धर्म तमु वुधीमान् गुरुङ लगाइतले वाम गठवन्धको आवश्यकता वारे प्रकास पारेका थिए ।

भेलालाले निवार्चन केन्दीत गर्दे आगामी मंसीर १५ गते हुने वृहत चुनावी सभा तथा निवार्चन सफल पार्न कार्यदल समेत गठन गरेको छ । कार्यदलमा गोविन्द अधिकारी,गौरी सुवेदी विष्णु के.सी सुरेन्द्र गुरुङ चुडामणी देवकोटा लक्ष्मी अधिकारी रहेका छन् ।