इन्द्रेणी संवाददाता
प्युठान, २६ जेठ
प्युठानमा चारवर्ष अघि आयोजना गरिएको ‘श्रीमद्भागवत सप्ताह स्वर्गद्धारी ज्ञान महायज्ञ’मा धेरै दानवीरहरुले कवुल गरे अनुसारको रकम बुझाएका छैनन् ।indexधर्मशाला निर्माणकै लागि संचालन गरिएको महायज्ञवाट लक्ष्य अनुसार रकम संकलन नजुटेपछि धर्मशाला निर्माण कार्यमा समस्या भएको छ ।

दानवीरहरुले करिव ४२ लाख रुपैयाँ रकम अझैसम्म नबुझाएको धर्मशाला निर्माण सचिवालयका कार्यालय सचिव अनिल जिसीले जानकारी दिनुभयो । पटक÷पटक ताकेता गर्दा समेत रकम उठ्न नसकेपछि लक्ष्य अनुसार निर्माण गर्न नसकेको उहाँले वताउनुभयो ।

तीन तलाको निर्माण गर्ने योजना रहेकोमा रकम अभावले एक तलामै सिमित रहेको छ । अहिलेसम्म करिव १ करोड ९ लाख रुपैयाँ लगानी भईसकेको छ । स्वर्गद्धारीमा दर्शन गर्न जाने तिर्थयात्रीहरुलाई लक्षित गर्दै धर्मशाला निर्माण गरिएको थियो । दानवीरहरुबाट उठ्न बाँकी रकम संकलन भएमा धर्मशालाको अँधुरो काम पुरा गर्ने योजना रहेको छ ।।