इन्द्रेणी संवाददाता
दाङ, २७ जेठ
घो र ाहीको  से वार खो लामा शवदाह गृहस् थल निर्माण गरि एको  छ । झण्डै दुईलाखको  लगानीमा शवदाह स् थल तयार  गरि एको  से वार खो ला शवदाह गृहनिर्माण समितिका अध्यक्ष नन्दर ाम घर्तीले  जानकार ी दिनुभयो । सो  अवसर मा सहयो गी र  समितिका पदाधिकार ीको  नाम कुँदिएको  शिलाले ख र ाखिएको  थियो ।  prem

दुईवटा शव एकैपटक जलाउन मिल्ने  गर ी घाट बनाइएको  को षाध्यक्ष इन्द्रकुमार  ओ लीले  जानकार ी दिनुभयो । उहाँले  आयव्यय एवं शवदाह स्गृह निर्माण कार्यमा प्राप्त सहयो गसहितको  प्रतिवे दन पे श गर्नुभएको  थियो ।

बुढा हार्डवे यर का प्रे मबहादुर  बुढाको  प्रमुख आतिथ्यता तथा गणे शप्रसाद र ो काको  विशिष्ट आतिथ्यतामा भएको  कार्यक्रममा घो र ाही नगर पालिकाका वडासचिव लीलाजित ने पाली, अतिथिहरु प्रे मबहादुर  बुढा, कमला र ो का, दिलकुमार ी घर्ती मगर , जगत दर्लामीलगायतले  मन्तव्य र ाख्नुभएको  थियो ।

अस् थायी प्रहर ी पो ष्ट बसपार्कका कृष्णबहादुर  खड्का, स् थानीय टिकाप्रसाद गिर ी, र ञ्जित ओ ली र  जानकीलाल र ो कालगायतले  सहभागिता थियो । टो पबहादुर  डाँगीको  स् वागत मन्तव्यबाट शुरु भएको  कार्यक्रमको  सञ्चालन र कम बहादुर ले  गर्नुभएको  थियो ।।