13177435_1027248447366480_4957624304525713829_nइन्द्रेणी संवाददाता

घोराही,२५ बैशाख । दाङ उद्योग बाणिज्य सघले शनिवार एक कार्य क्रमको आयोजना गरी गोल्डेन आइडल–२०७२ की नृत्य तर्फकी विजेता बर्षा लम्साललाई स्वागत तथा सम्मान गरेको छ । विजेता लम्साललाई अविर टिकासाथै सम्मान पत्र प्रदान गरेर लम्साललाई स्वागत गरेको थियो ।

संघका कार्यवाहक अध्यक्ष नारायण भुसालको अध्इक्षतामा भएको कार्य क्रममा बोल्ने बक्ताहरुले बर्षाले आठ हजार बढि प्रतिषपर्धिहरुलाई उछिन्दै बिजेता भएर जिल्लाको नाम उच्चो बनाउन सहयोग पु¥याएइको बताएका थिए । त्यस्तै बक्ताहरुले बालबालिकाहरुलाई शिक्षासँगै अनुहरुमा भएइको अन्तरनिहित प्रतिभालाई उजार गर्नका लागि अभिभावकहरले ध्यान दिनुपर्ने बताएका थिए ।

सघका सचिव शुशिलप्रकाश आचार्यको स्वागत मन्तव्यवाट सुरुभएको कार्यक्रममा नेपाल उद्योग बाणिज्य सघका पूर्व केन्द्रीय सदस्य धुव्रकुमार श्रेष्ठ भारी,बस्तुगत समिति अन्तुगत समितिका अध्यक्ष हुमाकान्त अधिकारी,बर्षाका बुबा श्रीधर लम्साल,गोल्डेन आइडल विजेता बर्षा लम्साल,पत्रकार उदय बिसी लगायतले बर्षालाई सुभकामना दिनुभएको थियो । कार्यक्रमको सहभागिहरुलाई सघका उद्योग सदस्य बसन्त जोशीले धन्यावाद गर्नुभएको थियो भने कार्यक्रमको सहजीकरण सघका महासचिव दिपक सुवेदीले गर्नुभएको थियो ।