तुलसीपुरमा रहेको इन्नोभेटिभ ज्ञानज्योति पब्लिक स्कुलका विद्यार्थीहरुले घोराही तेरौटेमा रहेको वृद्धाश्रमका वृद्धवृद्धाहरुलाई सहयोग गरेका छन् । विद्यालयको  सहयोग र विद्यार्थीहरुले खाजा खर्च कटाएर उठाएको रकमबाट २० हजार वरावरको  भौतिक सामग्रीको सहयोग गरेका हुन् ।

20160826_133759

उनीहरुले वृद्धाहरुको आवश्यकतालाई ध्यानमा राखेर १०० किलो आलु,२५ किलो प्याज,२५ किलो दाल,  ५० पोका नुुन, २४ लिटर तेल, सावुन  लगायतको सहयोग गरेका थिए । सो अवसरमा विद्यालयका तर्फबाट प्रिन्सिपल लोकेन्द वहादुर खड्का ले  वृद्धाश्रममा रहेका सवै वृद्धाहरुलाई सल ओढाएर सम्मान गर्नुभएको थियो ।

सहयोग वितरण कार्यक्रममा विद्यार्थीका तर्फबाट समिक्षा एमसी र शिक्षकको तर्फवाट राकेश डिसी अनि वृद्धाश्रमकी व्यवस्थापक हिरा शाह लगायतका वोल्नुभएको थियो । वालवालिकाहरुलाई वावुआमा सँगै जेष्ठ नागरिक  प्रतिको धारणा सकारात्मक वनाउनका लागि यस प्रकारको कार्यक्रमको आयोजना गरिएको प्रिन्सीपल खड्काले वताउनुभयो ।

विद्यालयले नियमित रुपमा विद्यार्थीहरुको सक्रियतामा सामाजिक कार्य गर्दै आएको छ । कार्यक्रममा कक्षा ६ देखि १० सम्मका वालवालिकाको सहभागिता रहेको थियो ।