काठमाडौं ,२५ असार, । काठमाडौंमा आजभोलि छाडा पशुवस्तुको आतंक छ । केही दिन अघि शहीदगेटमा एक राँगोले बबण्डर मच्चाएको घटना सेलाउन नपाउँदै शनिबार दिउँसो त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलमा भैंसीले बितण्डा मच्चायो ।

denver_zoo_cape-buffalo_480x490गौशालातर्फको रोडबाट दौडँदै आएको भैंसी त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थलको मूल गेटबाट भित्र छिर्‍यो । अनियन्त्रित रुपमा दौडिएको भैंसीलाई रोक्ने आँट प्रहरीहरुले गर्न सकेनन् ।

भैंसी विमानस्थलभित्रै छिरेपछि सर्वसाधरणदेखि सुरक्षाकर्मीको भागाभाग भयो । यसपछि प्रहरीले नियन्त्रणको प्रयास गर्‍यो । तर, पटक-पटकको प्रयास असफल भएपछि प्रहरीको बिशेष कार्यदल नै बोलाउनुपर्‍यो ।

भैंसी नियन्त्रण लिने  क्रममा प्रहरीले पनि ठूलो सास्ती बेहोर्नुपर्‍यो । प्रहरीका अनुसार बल्ल बल्ल चारैतर्फबाट घेरा हालेर कान्तिपुर क्याफेको गेटभित्रै भैंसीलाई छिर्न बाध्य बनाइयो र डोरी लगाएर नियन्त्रण लिइयो ।

अनलाइन खबरबाट