नेपालगञ्ज, असार २५ । नेपाली साहित्यमा अहिले चर्चीत बनेको पनरागमन उपन्यासको प्लेन भित्रै चर्चा भएको छ । मोफसलमा रहेर उपन्यास लेख्दै आउनु भएका चर्चीत उपन्यासकार सविन प्रियासन नेपालगञ्जबाट काठमाण्डौ जाँदै गर्दा प्लेनमै पुनरागमन उपन्यासको चर्चा भएको हो । प्रियासनले पछिल्लो पटक प्रकाशनमा ल्याउनु भएको पुनरागमन उपन्यासले प्लेन भित्रै चर्चा पाएको हो । आज उपन्यासकार प्रियासन नेपालगंजबाट काठमाण्डौ जाने क्रममा फ्यानहरुले उहाको उपन्यासलाई लिएर प्लेनभित्रै प्रशंसा गरेका हुन ।

13639976_267766326925692_930262192_oसाथै उपन्यासकार प्रियासनले आफु संग रहेका केहि थान पनरागमन उपन्यासहरु समेत प्लेनका एयर होस्टेजलाई उपहार समेत दिनु भएको थियो । नेपालगञ्जवाट काठमान्डौका लागि जानेक्रममा बुद्ध एयरका एयर होस्टेज कञ्चन खड्का, नेपालगंजका ब्यबसायी यात्रु दिपेन्द विष्ट, युवा ब्यबसायीहरु राजभक्त राना, गणेश रेग्मी सहित प्लेनमा रहेका यात्रुहरुलाई उपन्यास उपहार स्वरुप प्रदान गर्नुभएको थियो । पुस्तक लिदै एयर होस्टेज खड्काले उपन्यासको चर्चा सुने पनि पुस्तक लेखककै हस्ताक्षर सहित पाउदा खुशी लागेको बताउनु भयो । साथै उहाले पढेर त्यसको प्रतिक्रिया दिने बताउनु भयो ।