दाङ, १७ असार । गोरक्ष यातायात प्रालि दाङको आयोजनामा भएको मैत्रीपूर्ण फुटबल प्रतियोगीतामा एम्बुलेन्स चालकको समूह विजयी भएको छ । प्रालिका गाडी चालक र एम्बुलेन्स चालकहरुबीच शुक्रवार घोराहीमा भएको मैत्रीपूर्ण फुटबल प्रतियोगीतामा संयुक्त एम्बुलेन्स सञ्चालक संघ विजयी भएको हो ।

13576525_569477993240132_586518176_nप्रालिको चालक समूहलाई शुन्यका विरुद्ध २ गोलले पराजित गर्दै एम्बुलेन्स चालकको समूह विजयी भएको हो । जसमा एम्बुलेन्स चालक पोषण भण्डारीले २ गोल गरेका थिए ।

मैत्रीपूर्ण फुटबल प्रतियोगीतामा विजेता समूहलाई नगद ५ हजार र प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो । त्यस अवसरमा प्रालिको फुटबल समूहका क्याप्टेन तेजमणी श्रेष्ठलाई उत्कृष्ट खेलाडीको रुपमा प्रमाणपत्र प्रदान गरिएको थियो ।

गोरक्ष यातायात प्रालिका अध्यक्ष प्रकाश श्रेष्ठको अध्यक्षता एवं नेपाल यातायात राष्ट्रिय व्यवसायी महासंघका राप्ती अञ्चल संयोजक भरतनाथ योगीको प्रमुख आतिथ्यमा पुरस्कार प्रदान गरिएको थियो । चालकहरुबीच मैत्रीपूर्ण सम्वन्ध एवं मनोरञ्जनकालागी मैत्रीपूर्ण फुटबल प्रतियोगीताको आयोजना गरिएको प्रालिका सदस्य सुशील पोख्रेलले जानकारी दिए ।

प्रालिका उपाध्यक्ष हिमाल खड्काको स्वागत मन्तव्यबाट सुरु भएको कार्यक्रमको सहजिकरण प्रालिका सचिव रत्नराम बञ्जाराले गरेका थिए ।