शंकर के सी

सल्यान, १७ मंसिर । पश्चिम सल्यानमा संयुक्त बाम गठबन्धनले चुनावीसभा आइतबार सम्पन्न गरेको छ । वन्गाड कुपिण्डे नगरपालिकाको सल्लीबजारको चुनावीसभालाइ बाम गठबन्धनका उम्मेदवारहरुले सम्बोधन गरेका छन् ।

111111111111111प्रतिनिधीसभा सदस्य पदका उम्मेदवार तथा विनाविभागीय मन्त्री टेक बहादुर वस्नेतले सभामा बोल्दै बाम गठबन्ध विना अव देशको विकास सम्भव नभएकोले आफुहरुके जीत आवश्यक रहेको बताए । उनले पार्टिको आधिकारीक लाईनमा नै मतदान गर्न बन्गाड वासिलाई अपिल गरे ।

यस्तै प्रदेशसभा सल्यान क्षेत्र नम्बर दुइका उम्मेदवार एमालेका केन्द्रीय सदस्य गुलावजंग शाहले सम्बोधन गर्दै चुनावी मैदानमा उत्रीएपछि हार या जीत निश्चित हुन भएकाले हारिन्छ भनेर काँग्रेसलाइ नअत्तालिन आग्रह गरे । चुनावी प्रचार प्रसार समितीका सह संयोजक धनवहादुर पुनको अध्यक्षतामा भएको सभामा शाहले लोकतन्त्रलाइ स्थापित गर्न बामपन्थीहरु एक ठाउँमा आउनुपरेको तर्क गरे ।

यस्तै नेकपा माओवादि केन्द्रका नेता रमेश मल्लले अति कष्ट र दुःखले गरिएको राजनीतिक परिवर्तनको उपलब्धी अब संस्थागत हुने विश्वास व्यक्त गर्दै आगामी दिन नेपालका लागी सुखद् रहने बताए ।