सन्तोष दहित
दाङ, २६ कार्तिक । बंगलाचुली गाउँपालिका वडा नं. ६ रिभानका मतदाताहरुले बाम गठबन्धनका उम्मेदवार शंकर पोख्रेललाई पाँच नं. प्रदेशको मुख्य मन्त्रिको रुपमा हेर्न आतुर रहेको बताएका छन् । घरदैलो अभियानको क्रममा त्यहा पुगेका बामगठबन्धनकोतर्फबाट पाँच नं. प्रदेशका प्रस्तावित मुख्य मन्त्री एवम् एमालेका स्थायी कमिटिका सदस्य शंकर पोख्रेलाई भब्य अबिर मालाले स्वागत गर्दै यस्तो सन्देश सुनाएका हुन ।

bangala chuliउनिहरुले भने–‘तपाईको जीत सुनिश्चत छ, हाम्रो गाउँमा यसपटक बाम गठबन्धनका सवै उम्मेदवारलाई जिताउनेलाई निर्णय गरिसकेको छौं ।’ हामीलाई तपाई जस्तै सक्षम र बौद्धिक नेताको खाँचो छ, यहाँको विकासको लागि धेरै आसेपासे नेताहरु आए अब तीनिहरुको काम छैन, हामी तपाइबाट धेरै आशा गरेका पनि छैनो, यहाको शिक्षा, स्वास्थ्य र बाटोघाटोमा विकास गरिदिनुभयो भने पुग्छ ।’

यसैविच क्षेत्र नं. २ को (क) का उम्मेदावार एवं सूचना तथा सञ्चारमन्त्री शंकर पोख्रेलले यहाको विकासको लागि आफ्नो उम्मेदवारी दिएको बताए ।दा ङ जिल्लाई प्रदेशको राजधानी बनाउने देखि लिएर दाङलाई समृद्ध बनाउने मेरो मुख्य लक्ष्य रहेको पोख्रेले सुनाउनुभयो । अन्य गाउँपालिकाभन्दा बंगलाचुलीको गाउँपालिका विकासको हिसाबले पछि भएपनि अन्य हिसावले अगाडी रहेको बताउदै यहाँको समग्र विकासको लागि आफ्नो पहिलो ध्यान रहेने पोख्रेलले बाताए ।

‘अहिलेको बाम गठबन्धनको तालमेलको उद्देश्य पनि जनताका जीवनस्तरलाई परिवर्तनको लागि भएको बताउदै पोख्रेलेले भने, –‘चुनाव पछि सबै विकासको काम तीब्र रुपमा अगाडी बढ्छ ।’ दिगोरुपमा विकास गर्नका लागि बामगठबन्धन गर्नुपरेको बताउदै पोख्रेलले बामगठबन्धनको सबै उम्मेदवारीहरुलाई बहुमतले जिताउन मतदाताहरुलाई आग्रह गरे ।