रबिन्द्र यादव

नवलपरासी । शिब शक्ति बाल तथा युवा विकाश मञ्चको आयोजनामा आज गरिब, तथा जेहेन्दार १२ जना विधार्थिलाई कापि ,कलम,झोला,कपडा लगाएतका शैक्षिक सामाग्रि वितरण कार्यक्रम कावासोति १५ मा रहेको चण्डेश्वरि माविमा सम्पन्न भएको छ । शिब शक्ति बाल तथा युवा विकाश मञ्चका अध्यक्ष तिर्थ राज काफलेको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा चण्डेश्रि माविका प्रध्यानाध्यापक लक्ष्मि न्यौपानेको प्रमुख आथित्यतामा भएको कार्यक्रममा बोल्दै न्यौपानेले यस क्षेत्रका अधिंकाश मानिसहरु आर्थिक अवस्था कमजोर भएकाले बालबालिका शिक्षा बाट पनि बञ्चित रहन बाध्य भएकाले यस कार्यक्रमले बालबालिकालाई थप सहयोग पुरयाउने बताउनुभयो ।

received_572134269643449न्यु उपहार इम्पोरियम , दिप आदर्श बाल तथा युवा सरोकार मञ्च र गफ नेपालको संयुक्त सहकार्यमा शैक्षिक सामाग्रि वितरण गरिएको शिब शक्ति बाल तथा युवा विकाश मञ्चका अध्यक्ष तिर्थ राज काफलेले बताउनुभयो । उक्त संस्थाले गरेको योजना अन्तर्गत मासिक कार्यक्रम आज बाट शुरुवात भएको छ ।मासिक १ जना गरिब ,जेहेन्दार विधार्थिलाई शक्षिक सामाग्रि वितरण गर्ने योजना बनाइएता पनि सुरुवातमा नै १२ जना बालबालिकालाई वितरण गरिएको आयोजकले जनाएको छ । त्यस्तै कार्यक्रममा कावासोति १५ का वडा स्तरिए बालक्लबका संयोजक गंगा महत्व, चण्डेश्वरि बालक्लबका संयोजक संरचना श्रेष्ठ, वडा नागरिक मञ्चका प्रतिनिधि ,बालबालिका शिक्षक लगाएतको सहभागितामा १२ जना विधार्थिलाई कापि ,कलम,झोला,कपडा लगाएतका शैक्षिक सामाग्रि वितरण गरिएको हो ।

त्यस्तै आगामि दिनमा पनि कावासोति नगरपालिका भरिका सम्पुर्ण विधार्थिहरुलाई शैक्षिक सामाग्रि वितरण गर्ने लक्ष्य लिएको काफलेले बताउनुभयो । शिब शक्ति बाल तथा युवा विकाश मञ्चका उपाध्यक्ष सुदिप चापागाईको स्वागत मन्तब्य बाट शुरु भएको कार्यक्रमको सहजिकरण वातावरण जनजागरण विकाश मञ्चका अध्यक्ष सुदन लम्सालले गर्नुभएको थियो ।